درباره ما

معرفی

تعاونی فارغ التحصیلان مفید

یکی از تشکل های اقتصادی فارغ التحصیلان، شركت تعاوني مفيد ياران پويا است که در سال ۱۳۷۷ با سرمایه گذاری بیش از سیصد نفر ازفارغ التحصیلان شکل گرفت و به شماره 147009 در اداره كل ثبت شركت های استان تهران و با سرمايه ثبتي  320 میلیون ریال كه شامل 3200 سهم يكصد هزار ريالي بود، به ثبت رسيد. در حال حاضر تعداد سهامداران تعاونی 230 نفر می باشند.

موضوع فعاليت تعاوني عبارت است از:

1- خدمات مشاوره اي و فني در زمينه هاي مختلف اداري، تحقيقاتي، رايانه اي (سخت‌افزاري و نرم‌افزاري) پشتيباني، علمي، آموزشي، صنعتي، كشاورزي، تجهيزاتي و ورزشي.

2- انجام هر گونه فعاليت خدماتي، آموزشي ، ورزشي و خدمات بازرگاني، توليدي ، صنعتي و خدمات كشاورزي.

3- تهيه تجهيزات و ابزارآلات و لوازم مورد نياز شركت از مبادي داخلي و خارجي و كمك به انتقال تكنولوژي و دانش فني

4- اقدام به هر گونه عمليات و معاملات مجاز به طور مستقيم يا غير مستقيم که با موضوع شركت مرتبط باشد.

5- اخذ وام قرض الحسنه و ساير تسهيلات اعتباري از منابع بانكي، صندوق تعاون و ديگر موسسات مالي اعتباري و همچنین اخذ كمك و هداياي نقدي و غير نقدي از اشخاص حقيقي و يا حقوقي برای سرمایه گذاری های دارای اولویت شرکت

– شركت مي تواند با توجه به نوع فعاليت و در صورت وجود توليدات، با رعايت مقررات اقدام به صدور آنها به خارج از كشور نمايد و يا نيازهاي خود را از خارج تامين كند. همچنين با برگزاري نمايشگاه و شركت در نمايشگاه هاي داخلي و بين المللي، ايجاد دفاتر نمايندگي و شعب در داخل و خارج كشور توليدات خود را عرضه نمايد.

حوزه عمليات تعاوني: تمام محدوده جغرافيايي سراسر استان تهران  مي باشد.

مدت تعاوني: از تاريخ ثبت نامحدود است.

هيات مديره مي تواند اقدام به ايجاد شعب و دفاتر نمايندگي در ساير نقاط داخل و خارج از كشور نموده و يا عندالاقتضا در مورد تغيير آن اقدام كند.

اين شركت محل مناسبي براي سرمايه گذاري همه فارغ التحصيلان و خانواده هاي ايشان  در طرح ها و پروژه هاي ارايه شده به تعاوني از طرف اشخاص حقيقي و حقوقي مي باشد. نحوه ارزيابي و سرمايه گذاري در تعاوني مطابق مصوبه مجمع عمومي سال 1384 به شرح مراحل  ذيل مي باشد.

 • ارايه طرح به همراه برآورد اوليه و با تعيين نرخ بازگشت سرمايه در حداكثر سه صفحه
 • بررسي در جلسه هیئت مديره تعاوني با حضور پيشنهاد دهنده و مطابقت آن با موضوع شركت
 • در صورت تاييد در هیئت مديره درخواست ارايه كامل طرح با شرح تفصيلي و مراحل اجرا و ميزان سرمايه مورد نياز از متقاضي
 • انجام اقدامات مقتضي توسط تعاوني به منظوراخذ مجوز لازم
 • فراخوان جهت سرمايه گذاري
 • عقد قرارداد با سرمايه گذاران و ارايه دهنده طرح
 • تشكيل گروه تخصصي و يا تاسيس شركت اقماري
 • تعيين محل فعاليت و عمليات اجرايي
 • بررسي گزارشات ماهانه و تراز ساليانه در هیئت مديره

در آخرين مجمع عمومي اين شركت در مرداد ماه سال جاري آقايان عليرضا رضايي (دوره 6) سعید نصیری اقدم (دوره6) مرتضي كيانپور(دوره8)  محمد رضا رادنوش(دوره20) محمدحسن سنگانیان (دوره20) به عنوان اعضا اصلي و آقايان عبداالرضا بنکدار و مهدي داودي (دوره 8) به عنوان اعضا علی البدل  آقاي مهدي آهنگري (دوره 4) به عنوان بازرس اصلي و آقاي مقداد رستمخانی (دوره 17) به عنوان بازرس علي البدل انتخاب شدند.

بخشي از فعاليتهاي تعاوني كه مشمول همه فارغ التحصيلان از جمله سهامداران شركت مي باشد به شرح زير است.

 • راه اندازي سايت مفيدكو به نشانی  mofidco.com  به منظور اطلاع رساني فعاليت هاي تعاوني و فارغ التحصيلان

 از مزایای اين سايت، امكان ثبت مشخصات فردي فارغ التحصيلان و درج آگهي هاي شغلي و هرگونه اطلاع رسانی مجاز آنهاست.

 • برگزاري دوازده گردهمایی فارغ التحصیلان، از سال 1383 تا ساال 1398 تعاونی دوازده گردهمایی سالانه برگزار نموده است و در نظر هست که با تامین شرایط کنترل بیماری کرونا گردهمایی سالیانه را برگزار نمایید
 • تولید و فروش سررسید

 از سال 1395 تعاونی سررسیدی بنام سررسید مفید را به صورت سالیانه منتشر کرده است در این سررسید آگهی تبلیغاتی دانش آموختگان متقاضی و اسامی دانش آموختگان 79 دوره فارغ التحصیلان مدارس مفید و شماره تلفن همراه بیش از هزار فارغ التحصیل آمده است.

4-صدور بیمه نامه های مختلف با همکاری دفتر بیمه آقای مهندس ملاداودی: تعاونی در سال 1397 طی قراری پنج ساله با آقای ملاداودی(د28) امکان مشاوره حضوری در خصوص انواع بیمه ها(بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی بیمه عمر و سرمایه گذاری و …..) انتخاب سطح بیمه با شرایط فرد را برای یکایک فارغ التحصیلان گرامی فراهم کرده است و هر یک از سهامداران محترم و فارغ التحصیلان گرامی می توانند با مراجعه به دفتر ایشان از یک ساعت مشاوره رایگان در خصوص انواع پوشش های بیمه، مطلع و بیمه مورد نیاز خود را انتخاب  نمایند.

همکاران ما را بشناسید

مدیران تعاونی مفید

علیرضا رضایی
(دوره 6)

رییس هیئت مدیره

09123840528

محمدرضا رادنوش
(دوره 20)

نایب رییس هیئت مدیره

09102107069

محمدحسن سنگانیان
(دوره 20)

مدیر عامل

09038702701

مهدی آهنگری
(دوره 4)

بازرس

09123542920

اسکرول